Kā refinansēt kredītu ar sliktu vēsturi

refinansēšanasPadarīt jūsu auto kredītmaksājumus uz laiku, ir svarīgi, jo jūs tiešām nevēlaties, lai jūsu transportlīdzeklis paņemt atpakaļ, kā jūs ne tikai zaudēt savu automašīnu, bet nopietni kaitēt jūsu kredīta rezultātu. Refinansēšanas savu auto aizdevumu ar mazāk nekā ideāls kredītu tikai ir ievērojams procentu likme atkal nav jēgas. Kā rezultātā šī iemesla dēļ ir svarīgi, ka jums apskatīt refinansēšanas jūsu transportlīdzekļa aizdevumu pēc pāris gadiem, ir ļoti zems procentu likmi un tērēt mazāk. 2. scenārijs ir cilvēkiem, kas ir finanšu naudas aizdevumi lielāku procentu likmi, sakarā ar sliktu kredītu, ir jāmaksā arī par finanšu aizdevumu, un tagad vēlas samazināt savu automašīnu maksājumu.

Ja jums joprojām ir slikta kredītu, refinansēšanas var nebūt vispiemērotākā pieeja, lai samazinātu savu auto izdevumus. Meklējot uzņēmums, kas piedāvā hipotekāros kredītus tiem, kam ir slikta kredītu reitingu var būt nomākta. Vienīgais laiks, tas var jēga šajā gadījumā ir gadījumā, ja Jums ir nopietni ienākuma jautājumu. Jums tiešām ir nepieciešams, lai tiešām zināt, kā vadīt briesmīgs parādu jums jau ir izvairīties no nokļūst tieši tādā pašā situācijā atkal.

Tiem, kam ir slikta kredītu un vēlaties, lai refinansēt, tas ir ļoti svarīgi, lai aprēķinātu savu ikmēneša maksājumus un nodrošinātu refinansēt ir piemērots jums. Gadījumā, ja Jums ir grūtības iegūt finansējumu, jautājiet savam aizdevējam kāpēc. Šeit ir pieci padomi, lai palīdzētu jums, lai refinansēt savu mājas aizdevumu, pat ja jums ir plankumi uz jūsu kredīta ziņojumu. Bez tam, sliktu kredītu ne vienmēr nozīmē, ka jūs nevarat saņemt mājas aizdevumu, tas tikai nāk pie lielākas izmaksas.

Ja Jums ir kredīta score rezultātu 500 vai labāk, tur ir lieliska iespēja, jūs esat būs tiesības uz slikta kredīta score FHA hipotekāro refinansēt. Gadījumā, ja jums ir ļoti slikta kredītu, jūs nevarēsiet izdodas iegūt kredīta score karti, kas nozīmē, jūs ir nepatikšanas parādot aizdevējus, kas iet uz priekšu, jūs varat samaksāt savus kontus laikā. Kaut kam ir slikta kredītu reitingu nav ideāls īpaši, ja vēlaties, lai refinansēt, ir dažas speciālists aizdevēji, kas joprojām būs pārskatīt savu pieteikumu. Ja jūs esat darījuši visu iespējamo, lai paaugstinātu savu kredīta score, bet joprojām nevar refinansēt vai atrast procentu likmi, ko jūs vēlaties, jums vajadzētu veikt citus līdzekļus, lai palīdzētu nodrošināt jums atrast samazinājuma procentu likmi.

Kad jūs saprast iespējām, izstrādāt dažādas alternatīvas, ko var uzskatīt. Jūs esat ieguvuši, lai ļautu uzņēmumam zināt, lai viņi varētu arī palīdzēt jums ar dokumentiem, ieskaitot jūsu pāreju uz pavisam jaunu aizdevumu. Tas nozīmē, ka jums vajadzētu mēģināt būt savlaicīgus maksājumus, pat tad, ja jūsu mūsdienu aizdevums ir diezgan slogs. Nepieciešamas vairākas minūtes, lai pabeigtu aizdevuma pieprasījuma veidlapu tiešsaistē, lai jūs varētu iepirkties aizdevējiem sliktu kredītu refinansēšanai bez finanšu saistībām.

Ja jums ir iespēja, lai parādītu, ka ir kļūdas jūsu kredīta ziņojumu, jums ir padarīt mēģinājums tos noņemt. Kredītreitingu var arī ātri izdarīt labāk, nodrošinot tajā nav kļūdas jūsu personīgo kredīta ziņojumu. Skaidrojas neatbilstības jūsu kredīta ziņojumu, ir alternatīvs veids, kā pieaugt kredīta rādītājus. Pirmkārt, ja jūs varētu pārvaldīt to, kas ievērojamu kaudzi naudas bankas ietvaros, vai ir daži citi likvīdi aktīvi pieejams, jo tas liecina par aizdevumu uzņēmums, kas jums ir līdzekļi, lai kompensētu šo aizdevumu.