Pērļošana jūsu dzīvē: vai bērniem patik nodarboties ar pērlem?

Pērļošana palīdz attīstīt spēju pielietot savas radošās prasmes praksē, reālajā dzīvē (prasme, kas bieži pietrūkst mūsu jauniešiem, ne tikai jaunieši). Kā virza medijos, salīdzinot ar statistikas mācību absolventu mūsu skolā un rietumos – tā zina vairāk par mūsu absolventiem, ir labāk sagatavoti akadēmiski. It īpaši, cilvēkiem patikapmēklēt tadas valdzīnošas vietas kā rokdarbu veikals, kur var atrast dažadas pērļošanas aksesuārus un materialus. Rietumi – labāk zina, kā izmantot savas zināšanas reālajā dzīvē.

Nodarbības pērļošanas bērns vienkārši nav preces, bet galvenokārt pievēršas konkrētas ikdienas uzdevumus: ietaises un izpilda apdares apģērbiem, rotājumi, sagatavojot dāvanas vecākiem un draugiem. Saraksts Šādu mājsaimniecības preču ļoti plašām: galvenais gredzens vai kulons talismans automašīnā tētis, brošu par viņas māte, māsa klipu vai draudzeni. No vienas puses, bērns nes dāvanu ar savām rokām (un neprasu naudu no vecākiem). No otras puses, tā ir iespēja attīstīt radošu pieeju risināšanā konkrētu reālās pasaules problēmām (un ne tvoit vispār), iespēja izmantot savas zināšanas praksē. Tā ir svarīga loma bērnu piedalīšanos izstādēs, konkursos un izstādēs.

Konkurētspējīgu produktu arī nav vispār, un noteiktā kategorijā. Loceklim ir radoši atrisināt konkrētu uzdevumu sev priekšā, un papildu ierobežojumus, kas ieviesti nominācijā nodot to pirms nepieciešamību radošumu, elastību, meklējot alternatīvus risinājumus konkrētai problēmai, vai kopīgi apmēklēt rokdarbu veikals. Interesanti konkurētspējīgāku rada kopā ar vēlmi uzvarēt vadīt attīstību, spēju rast risinājumu krustojuma; dažādās jomās dekoratīvās mākslas un dažādu, šķietami nesavietojamu “materiālu izmantošanu.

Es būšu atpakaļ uz iepriekš minēto attīstību kā bērns, spēju pavada mūs turpmāko dzīvi. Spēja radoši risināt problēmas, kas rodas, spēja rast risinājumu krustpunktā dažādās darbības jomās, neatkarības, pamatīgums, neatlaidību, spēju koncentrēties uz uzdevumu (utt utt saraksts) – patiesībā visas šīs īpašības ir nepieciešamas, lai gūtu panākumus jebkurā darbības sfērā.

  1. Iemācīties praktizēt pamatus biznesā vai organizēt rokdarbu veikals.

Šajā ziņā īpaši interesanti gadatirgos. Dalība viņiem palīdz attīstīt bērna prakses (!!!) izpratni par nepieciešamību konkurētspējas savu darbu. Biedrs-bērns var tieši izsekot, ko īpašības ir produkti pievilcīgāku pircējiem (vai laimēt balvas konkursā), var salīdzināt ar tiem produktiem, novērtēt to stiprās un vājās puses tos veikt.

Arī praksē (par piemēru savu darbu), bērns meistari koncepciju maksas, cenas, rentabilitāte, mārketinga, uc Lai noteiktu cenu saviem produktiem izstādē taisnīgu dalībniekam ir aprēķināt izmaksas iztērēto materiālu, jāņem vērā papildu finansiālās izmaksas paša elektroenerģijas izmaksas un izmaksas, meklējot krelles. Aprēķināt pagājušo laiku, lai veiktu produktu un noteikt tās vērtību. Šajā gadījumā, ja produkts cena tiks izstādīti pārāk mazs – tas nesedz izdevumus. Pārāk augsta – nepērk produktu. Tādēļ ir nepieciešams, lai apskatītu cenas līdzīgiem produktiem skatēs, un parastās tiešsaistes mazumtirgotājiem.

Jā, protams pamati biznesa studentu šodien var atrast ietvaros izvēles skolu programmās. Bet – mācīts prakse – sagremot ir daudz labāk nekā tikai vārdi dzirdamu nodarbībā.

  1. Vienkāršība un pieejamība.

Pērļošanas Nodarbības neprasa personas braukšanas nodarbību (skolotāja, mātes) par jebkuru nopietnu teorētisko zināšanu. Nepieciešamais minimums (izņemot materiāli un apmeklēšanas rokdarbu veikals) – vēlme + mācību grāmatas bāzes klātbūtnē ar labi attīstītu produktu shēmām.

Apparels & Fashion