Ūdens helikopteri ar gludu tehnoloģiju, dibeni hidroplāni

Vai atceraties, kad gluds uzvalki Olimpiskās peldētājiem tika aizliegta? Viņi bija vienkārši pārāk ātri, tie bija pilni vai gandrīz pilni ķermeņa kostīmi un tekstūra atvēlēts Kavitācijas burbuļiem, kas palīdz salauzt spriedzi ūdens ļauj peldēt pa ūdeni ar mazāku pretestību. Peldētāji bija viegli ātrāk nekā to konkurentiem, un līdz ar to kļuva par negodīgas priekšrocības. Nu, jo tas ir tik liels tehnoloģiju, mums vajadzētu būt, izmantojot to uz apakšā vējdēļus, ūdens motocikli, un jūras peldlīdzekļiem? Labi, lai parunāsim par kādu no pieteikumu šajā brīdi.

Pirmkārt, tas aizņem daudz jaudas, lai hidroplānu izkļūt no ūdens. Redzi, tas ir piecelties uz savu soli, bet, lai to izdarītu nepieciešams, varu, lai saņemtu to pārvietojas un sāk izlauzties. Kad tas ir atkarīgs no tā soli tas vēl ir diezgan daudz jaudas, lai izjauktu virsmas spraigumu ūdenī, lai tā var iegūt gaisā. Tā tas ir gadījumā, no fizikas viedokļa, kā arī ņemot vērā hidrodinamika un aerodinamika ir jēga, lai pārklātu virsmu apakšā hidroplānu pontonu ar gluds tekstūru.

Tas, visticamāk, neietekmēs lidmašīna, kad tas ir gaisā, tas var reāli palīdzēt to mazliet, pēc visa hidroplānu joprojām neapmeklē viss, kas ātri jebkura laikā. Varbūt virsmas gluds dizains varētu saņemt mazāka vai lielāka, vai nedaudz un mainīt formu, kad lidmašīna ir gaisā, tas būtu labākais no visiem pasaulēm.

Tagad tam ir helikopteri, kas arī iet uz ūdens, un pāreja uz reisu no okeāna viļņiem vai neparedzamu sērfot gaisā ir nodevīgs pūlēties. Tomēr, ja dibeni šo helikopteru ir gluds virsmas faktūru, saskaras vertikālā nevis horizontāli, tas varētu palīdzēt viņiem izkļūt no ūdens un nekavējoties lauzt virsmas spraigumu. Tas ļautu viņiem veikt vairāk svara, un nevis tērēt ļoti daudz degvielas procesā. Tas arī palīdzētu visu ūdens kritumu nost no apakšas helikopters krasi samazinot papildu ūdens svaru gandrīz nekavējoties.

Patiesībā, es domāju, ka ir pienācis laiks, lai ideju laboratorija, lai iegūtu kopā aviācijas nozarē un apskatīt šo koncepciju un darīt kaut ko par to, kā arī veikt dažus testus. Tas arī ir jēga, lai citi nozares apsvērt iespējamos izmantošanas veidus šo pieteikumu, viņi ir bezgalīgas. Par ūdensvadu, Džakuzzi sprauslas, un labi, jums punktu. Tiešām Es ceru, ka jūs, lūdzu, apsvērt visu un domāju par to.

Apparels & Fashion