Mikroelementi no Jūras ūdens

Svarīga lauksaimniecības zinātnieks nosauca Meinards uzrakstīja labāko pārdošanas darbu ar nosaukumu “Ūdens enerģijas lauksaimniecība.” Celmlauzis zinātnieks, kad runa ir par attīstību seaponic lauksaimniecības, Dr. Meinards tika slavēta par saviem pētījumiem par mikroelementu atrodami jūras cietvielas. Ja to izmanto par lauksaimniecības zemes, jūras cietas vielas kā liecina Dr. Meinards, izrādījusies izdevīga ne tikai uz zemes, bet uz vispārējo veselību produkcijas.

sava pētījuma gaitā, Dr. Meinards konstatēja, ka jūras cietās daļiņas ir visvairāk līdzsvarotu īpatsvars mikroelementu, padarot to daudz vērtīgāki par lauksaimniecību, nekā jebkura cita veida mēslojumu. Viņš arī noteikts, ka jūras ūdens ir dabisks mēslošanas risinājums. Dr. Meinards atribūti ilgmūžību un veselību jūras dzīvniekiem to mijiedarbību ar minerālvielām atrodami jūras cietvielas un jūras ūdeni. Savā pētījumiem, Dr. Meinards konstatēja, ka dažādu sugu saldūdens foreļu parasti mirst no aknu vēža, bet taimiņus nekad darīt. Tikai sagadīšanās?

Tāpat kā dzīvo organismu jūrā, cilvēka ķermeņa vajadzībām mikroelementu savā uzturā perfektu līdzsvaru. Mikroelementi ietekmes augšanu un attīstību visos dzīves līmeņos. Mikroelementu vai “mikroelementu”, kas ir būtiski, lai mūsu veselību ietver dzelzs, jods, selēns, cinks, varš, kobalts, hroms, fluors, un molibdēna.

Kā pētījumi liecina, bez pienācīgas mikroelementu, atbilstošajā apmērā, mūsu veselība ir apdraudēta. Šodien, pārstrādes produktus, tostarp barības vielu deficītu augļu un dārzeņu mūsu uzturā dod iemeslu lielām bažām, ka mēs vairs saņemšanas mikroelementus mūsu ķermeņi ir nepieciešams.

Sakarā ar ķīmisko mēslošanas līdzekļu, erozijas un notecina, lauksaimniecības zeme ir izskalojas vitālo mikroelementu un minerālvielu. Ko mēs pretī ir vājš, uzturvielu deficītu augļi un dārzeņi. Un, protams, ieturot barības vielas no mūsu iestādes beidzot rada pārpilnība veselības problēmas. Diemžēl šis apburtais cikls uzturvielu deficītu produkcijas tiek atkārtots, jo lauksaimnieki turpina izmantot vairāk ķīmisko mēslojumu, lai kompensētu to neproduktīvo laukiem, ko izraisa augsnes ka vairs dzīvo ir. Tas patiesi ir apburto loku!

Ja jūs vēlaties, lai pārliecinātos, ka jūs saņemat pietiekami daudz mikroelementus diētu, sāciet izmantot jūras ūdeni un jūru ciets saturošu mēslošanas līdzekļu. Ne tikai tas piedāvās Jums nepieciešamos mikroelementus, bet jūs varat baudīt dabisko mēslojumu bez jāuztraucas par izmantojot kaitīgas ķīmiskās vielas.

Ko jūs saņemsiet pretī ir augi ar skaistu krāsu un ārkārtas garša, tomēr ir slimība izturīgs. Bet labākais no visiem, jūs augt produkciju, kas ir barojoša un veicinās jūsu vispārējo veselību pieaugumu un labklājību